01 duyurular
best website software

DUYURULAR

Başkanımızdan, Aidat Ödemeleri ve Yapılması Gerekenler

Başkanımızdan;


Saygıdeğer Esnaf Kardeşlerimiz,

2019 Çalışma faaliyetlerimizi siz esnaf arkadaşlarımızla aldığımız kararlar doğrultusunda bize vermiş olduğunuz yetkiyle aşağıda belirtilmiş olup görüşlerinize sunulmuştur.

29.03.2012 TARİHLİ İSTİŞARE TOPLANTISI TUTANAĞI

2012 VE 2013 MEZAR ÜST YAPIMI SEZONUNDA UYULACAK KURALLAR

1) Mermerin ve malzemenin kaliteli kullanılması, Odamızın vermiş olduğu fiyat listesine uyulması zorunludur.Bu şekilde kalitesiz ve ucuz iş yapmayıp Cenaze yakınlarından gelen şikayetlere engel olunacak ve dağılan mezarları tamir sıkıntısı olmayacaktır.

2) Vergisiz veya herhangi bir odaya (esnaf,sanayi,ve ticaret odaları gibi) kayıtlı olmadan Mezar yapılmasına engel olmak için Mezar işgaliyesi almadan önce Odamızın onayından sonra işgaliye alınması ve bu şekilde kaçak çalışanların engellenmesi amaçlanmaktadır.

Devamını Oku...

Sayılarımızla.
Yönetim Kurulu Adına Başkan
Nevzat FINDIK 

Yapılması Gerekenler

MERMERCİ ESNAFININ MEZARLIK SAHASI İÇERİSİNDE UYMALARI GEREKEN KURALLAR

1.- Belediye Meclisinin 10/07/2008 tarih ve 1761 sayılı kararı gereği mezar yapacak firma ve ustaların mezar ruhsat-işgaliye izin bedelini yatırmadan mezar yapmak için mezarlık içerisine alınmayacaktır.

2.- Mezarlık sahası içerisinde mezar izin bedelini yatırmadan çalışma yapan mezar ustalarının tespiti halinde mezar yapımı durdurulacak cezai işlem uygulanacaktır.

3.- Mezarlık sahasında çalışma yapan mezar ustaları kendilerini ve firmalarını tanıtır şekilde yaka kartı takmak zorundadır. Yaka kartı takmayanların tespiti halinde cezai işlem uygulanacaktır.

4.- Mezarlık sahasında çalışma yapacak tüm mezar firmalarının ve ustalarının araç girişleri 5 nolu kapıdan yapılacak ada ve parseli kayıt yaptıkdıktan, ruhsat ve işgaliye bedelini yatırdıktan ve kontrol işlemlerini tamamladıktan sonra çalışma yapmasına müdaade edilecektir.

Devamı Oku...

Adres 

Yuva Köyü Mermerciler Sitesi 3708 Sokak No: 20/ B Yenimahalle – ANKARA


Telefonlar & Email

Email: info@ankaramezarcilarodasi.com
Telefon: 90 (312) 334 27 62
Faks: 90 (312) 336 78 86